KONST / Litografier / Färglitografi 12916115
nr 1291 6115
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/150, "Den sista färgliton", bladets mått: 50x39 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:50:37
23/11 22:29:20